Проект «Права людини: пам’ятай, дій та розумій»

Проект «Права людини: пам’ятай, дій та розумій»

Проект «Права людини: пам’ятай, дій та розумій»

У рамках цього проекту учні 5 та 6 класів нашої школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків на тему «Дискримінація у суспільстві та її прояви»З 1 вересня 2012 року у Донецьку та області розпочався проект ГО «Центр Європейської Співпраці» «Права людини: пам’ятай, дій та розумій» за підтримки Європейського Молодіжного Фонду.

Головна мета цього проекту - підвищення рівня правової культури, зниження проявів насильства і дискримінації серед підлітків та молоді за допомогою інформаційних кампаній, тренінгів, волонтерської діяльності у громадських організаціях.

Основні елементи проекту:
 - уроки толерантності у школах, під час яких учні дізнаються про свої права та обов’язки, познайомляться з культурою та звичаями народів, які проживають в Україні, а також за допомогою рольових ігор та інтерактивних завдань навчаться розуміти інших людей;
 - тренінги з обізнаності про фундаментальні людські права та цінності, а також основи розв’язання конфліктів;
 - всеукраїнський конкурс малюнка та фотографії на тему «Дискримінація у суспільстві та її прояви». Найкращі роботи будуть нагороджені призами та розміщені на сайті організації;
 - електронна платформа з інформацією про навчальні заходи, акції, присвячені правам людини, діяльність громадських організацій у цій сфері, а також волонтерські вакансії.

Всі заходи базуються на спільній участі молоді у проекті, обміні досвідом та ідеями. Роль молодих людей та їх активна діяльність дуже важлива, оскільки позитивні зміни у суспільстві будуть залежати від їхнього ставлення до проблем дискримінації, проявів насилля та від бажання змінити це у майбутньому, починаючи з себе.

 


 


 
 
 

   
         
   


04-01-2013 20:32
Последние события
Новости
25.12.2018
День дублера 25 декабря в МОУ «Специализированная школа №11 г. Донецка» по инициативе школьного ученического совета прошел День дублера
25.12.2018
«Дух Рождества» 25 декабря для учащихся 6 класса учителя английского языка Вересока В.А. и Володина Е.А. провели праздничный урок «Дух Рождества»
03.12.2018
Веселая страна Николая Носова 110 лет тому назад родился Николай Носов, известный и всеми любимый детский писатель
27.11.2018
Вечер «По страницам любимых оперетт» 23 ноября учащиеся 9-11 классов посетили театр оперы и балета
все новости
Муниципальное общеобразовательное учереждение
«Специализированная школа №11 города Донецка»
с углубленным изучением английского языка © 2011-16
тел.: +38 (062) 334-34-60, тел.: 071-320-44-81 (Феникс)
83050, г. Донецк, ул. Шекспира, 11-а